Кубок району — Результати

Результати матчів 1/2 фіналу, 16.10.2016

«ПАК-ТРЕЙД» (Висока Піч) – «ЛУКА-АГРО» (Лука)  1:1 п.п. 4:2
Стадіон: Висока Піч
Голи: Бондарчук О., Яцковець І., Процик С., Полянський П. – Ковбасюк Д., Крюков В., Базь В.
Попередження: Мосійчук Б. («Л.»)

«ДАНГАРД» – «ТАНКІСТ» (Новогуйвинське)  3:2 (2:1)
Стадіон: Висока Піч
Голи: Назаренко В., Мазуренко Р., Войцехівський А. – Чапський І., Островський А.
Попередження: Мельник А., Пашківський О., Мазуренко Р., Осівський Р. – Собецький Д.
Вилучення: Собецький Д. («Т.»)

Результати матчів 1/4 фіналу, 09.10.2016

«ЛУКА-АГРО» (Лука) – «МЕТЕОР» (Василівка)  5:3 (3:1)     
Стадіон: Ліщин
Голи: Нечипоренко О. (2), Базь В., Майструк Д.(2) – Добровінський В.(3)
Попередження: Левківський А., Добровінський В. (обидва «М.»)

«ОЛІМПІК» (Зарічани/Слобода-Селець) – «ТАНКІСТ» (Новогуйвинське)  1:5 (0:3)
Стадіон: Висока Піч
Голи: Самчик А. – Тосіч Д., Федоренко Я., Прус О., Корнійчук Я., Чапський І.
Попередження: Сірий С. («О.»)

«ПАК-ТРЕЙД» (Висока Піч) – «ДОВЖИК» 4:1 (2:0)
Стадіон: Висока Піч
Голи: Бондарчук О.(2), Миронов О.(2) – Приймак М.
Попередження: Процик С., Ковалевський Д., Кратюк А., Бондарчук О., Польовий О. – Приймак М.
Вилучення: Ковалевський Д. («П.»)

«ХІМІК» (Клітчин) – «ДАНГАРД»  0:1 (0:0)
Стадіон: Ліщин
Голи: Назаренко В.

 

Пропускають наступний матч:
Ковалевський Д. (Пак-Трейд, червона картка)

Результати матчів 1/8 фіналу

«ЛУКА-АГРО» (Лука) – «КОДНЯ»  0:0 п.п. 4:1
Стадіон: Ліщин
Голи: Крюков В., Максимчук О., Майструк Д., Мосійчук Б. – Бондарець О.
Попередження: Базь В., Продащук О., Крюков В. – Бондарець Р., Киришун Р.

«СТАНИШІВКА» – «ОЛІМПІК» (Зарічани/Слобода-Селець)  2:3 (1:0)
Стадіон: Ліщин
Голи: Затолюк В., Невмержицький В. – Самчик А., Кохан О., Долінний О.
Попередження: Іваненко К. – Поліщук С., Контефт А., Малий В., Остапенко Є., Бабицький М.

«ТАНКІСТ» (Новогуйвинське) – «ЕНЕРГІЯ» (Гадзинка)  4:0 (1:0)
Стадіон: Левків
Голи: Корнейчук Я., Островський А., Куделькін Д.(2)
Попередження: Чапський І. («Т.»)

«ЛІСНИК» (Березівка) – «ПАК-ТРЕЙД» (Висока Піч)  1:8 (1:5)
Стадіон: Березівка
Голи: Цирюк Р. – Миронов О.(2), Полянський П., Яцковець І., Бондарчук О., Процик С., Ковальський Д., Баца П.

«КОЛОС» (Іванівка) – «ДОВЖИК»  3:3 (2:1) п.п. 2:4
Стадіон: Іванівка
Голи: Повніч Д., Гусар В., Коваленко Д. – Охмак Д, Аврам А. (2)
Попередження: Охмак Д. («Д.»)

«ЛЕВКІВ» – «ДАНГАРД»  3:5 (2:2)
Стадіон: Левків
Голи: Селюченко В., Епі Манкам, Войналович Д.(а/г) – Булуй А., Назаренко В.(4)
Попередження: Яворський Д., Булуй А. (обидва «Д.»)

«КВАРА» (Кам’янка) – «МЕТЕОР» (Василівка)  1:5 (0:3)
Стадіон: Іванівка
Голи: Ляшевич А. – Голеня В, Добровільний В, Тарасюк Т., Ільченко С. (2)

Результати 2-го кваліфікаційного раунду (матчі-відповіді)

«ДЕНИШІ» –  «ЛІСНИК» (Березівка)  0:5 (0:2)
Стадіон: Дениші
Голи: Герговський М., Боровський А.(2), Сорокопуд І., Рудницький С. (а/г)
Попередження: Рудницький С. («Д.»)

«ХІМІК» (Клітчин) – «ВЕРЕСИ»  1:3 (0:2)
Стадіон: Дениші
Голи: Голуб В. – Железняк Є., Погодін О., Сидорчук Р.

«КОЛОС» (Іванівка) – «АТЛЕТ-2» (Сінгури)  2:1
Стадіон: Іванівка
Голи: Гаврилюк В., Костриця О. – Ясинський Я.
Попередження: Коваленко Д., Чижик М., Костриця О. – Іванов М., Ясинський Я.

Результати 2-го кваліфікаційного раунду (перші матчі)

«ЛІСНИК» (Березівка) – «ДЕНИШІ»  6:1 (4:1)
Стадіон: Березівка
Голи: Чирюк Р.(2), Яковенко М.(2), Костюченко М., Сорокопуд І. – Гузовський Б.
Попередження: Боровський А. («Л.»)

«ВЕРЕСИ» – «ХІМІК» (Клітчин)  0:3 (0:1)
Стадіон: Березівка
Голи: Архипюк Є.(2), Бобла В.

«АТЛЕТ-2» (Сінгури) – «КОЛОС» (Іванівка)  3:3 (2:2)
Стадіон: Гуйва
Голи: Рябчук О., Ясинський Я., Дев’ятак В. – Висоцький О., Дзюба М., Коваленко Д.
Попередження: Соколовський А., Інарт Р., Свєста О., Іванов М., Коваль О. (усі «А.»)

Результати 1-го кваліфікаційного раунду (матчі-відповіді)

«АТЛЕТ-2» (Сінгури) – «ПЕРЕМОГА» (Садки)  1:1
Стадіон: Гуйва
Голи: Дев’ятак В. — Герег І.
Попередження: Михалюк С. — Герег І.

«АКТИВ» (Слобода-Селець) – «ВЕРЕСИ»  1:2 п.п. 2:4
Стадіон:
Голи: Онищук О. — Ярошевич С.(а/г), Дзюбенко Т.
Попередження: Канаєв Д., Савчук С., Рафальський В., Онищук О. — Антоненко Ю., Конос М.

«КОЛОС» (Іванівка) – «ЗОРЯ» (Оліївка)  6:1
Стадіон: Іванівка
Голи: Чижик М., Дурава Б., Гусар І.(2), Костриця О., Повніч Д. – Козлюк Б.
Попередження: Дурава Б.(«К.»)

«НИВА» (Іванівка)  – «ДЕНИШІ»  0:3 (0:1)
Стадіон: Іванівка
Голи: Адамицький П.(2), Ласкавий Я.
Попередження: Кузнєцов О.О. – Адамицький П., Гузовий Б.

«ЛІСНИК» (Березівка) – ХСК «КІФА»  2:2
Стадіон: Березівка
Голи: Ненько В.(2) – Овчаров Д., Сохацький А.
Попередження: Турський А. – Тимощук Р.

Результати 1-го кваліфікаційного раунду

«ДЕНИШІ» – «НИВА» (Іванівка)  1:1 (0:1)
Стадіон: Дениші
Голи: Аксеновський М. – Окружко О.
Попередження: Галицький О., Аксеновський М., Кравчук Д. – Філенко М., Кравчук Д.

«ВЕРЕСИ» – «АКТИВ» (Слобода-Селець)  1:2 (1:1)
Стадіон: Дениші
Голи: Дзюбенко Т. – Загорудько О., Рафальський В.

«ЗОРЯ» (Оліївка) – «КОЛОС» (Іванівка)  3:5 (1:1)
Стадіон: Левків
Голи: Тищенко Р., Занько К., Кобернюк Ю. – Гусар В., Повнич Д.(3), Березовський А.

ХСК «КІФА» – «ЛІСНИК» (Березівка)  0:3 (0:1)
Стадіон: Садки
Голи: Бобер М., Герговський М.(2)
Попередження: Дідківський О., Сахацький А. – Меренов А., Тисленюк О., Цирюк Р.

«ПЕРЕМОГА» (Садки) – «АТЛЕТ-2» (Сінгури)  2:6 (0:1)
Стадіон: Садки
Голи: Іванушко А., Куприненко І. – Інарт Р., Бондар С.(2), Дев’ятак В.(2), Мілевський М.
Попередження: Іванушко А. («С.»)

Scroll To Top