Кубок району 2013 — Результати

Результати — ФІНАЛ 03.11.2013

«ПРОФІЛЬТЕХ» (Іванівка) – «АТЛЕТ» (Гуйва) 1:3
Стадіон: Глибочиця
Голи: Оріховський П. – Коваль Ю., Рафальський В.

Результати — 1/2 фіналу 02.11.2013

«ТАНКІСТ» (Новогуйвинське) – «ПРОФІЛЬТЕХ» (Іванівка) 0:2 (0:1)
Стадіон: Новогуйвинське
Голи: Борисюк В.(2)
Попередження: Куделькін Д., Чапський І., Школьний О. – Тосіч Д., Киришун Р.
Вилучення: Куделькін Д. (Т.)

«АТЛЕТ» (Гуйва) – КАМ’ЯНКА 5:1 (2:1)
Стадіон: Гуйва
Голи:Диняк А.(2), Корнійчук Я., Данюк Д., Стецюк О. – Поліщук Р.
Попередження: Рафальський В. –Нікітенко Ю., Градовський О., Горбачевський І.

Результати — 1/4 фіналу 27.10.2013

«ТАНКІСТ» (Новогуйвинське) – «ОЛІМПІК» (Слобода-Селець) 2:0 (2:0)
Стадіон: Новогуйвинське
Голи: Кучерчук П., Прус О.
Попередження: Чапський І. – Шатило Р.

САДКИ – КАМ’ЯНКА 1:3 (0:0)
Стадіон: Новогуйвинське
Голи: Антонюк А. – Поліщук Р., Нікітенко Ю.(2)
Попередження: Бондарчук О. (К.)

«АТЛЕТ» (Гуйва) – «ГРАНІТ» (Давидівка) 6:0 (4:0)
Стадіон: Гуйва
Голи: Диняк А. (2), Корнійчук Я., Коваль Ю., Бонюк В., Данюк Д.
Попередження: Максимчук О.

«ПРОФІЛЬТЕХ» (Іванівка) – «МЕТЕОР» (Василівка) 3:3 (1:0) по пен. 7:6
Стадіон: Гуйва
Голи: Чорний В.(2), Костриця О. – Геращенко О., Ільченко С., Тарасюк Т.
Попередження: Омелянчук М., Березовський А., Оріховський А. – Стеценко А., Ільченко С., Зосімчук Я.

Результати — 1/8 фіналу 20.10.2013

«ТАНКІСТ» (Новогуйвинське) – СТАНИШІВКА 3:0 (2:0)
Стадіон: Новогуйвинське
Голи: Шкленський А., Гусак Р., Данилевич С.

СІНГУРИ – КАМ’ЯНКА 0:4(0:3)
Стадіон: Новогуйвинське
Голи: Нікітенко Ю. (2), Поліщук Р. (2)

«АТЛЕТ» (Гуйва) – «ПРОМІНЬ» (Левків) 2:0 (2:0)
Стадіон: Гуйва
Голи: Диняк А. (2)
Попередження: Михайлюк С., Бонюк В., Данюк Д. – Грищенко Д.

«МЕТЕОР» (Василівка) – ТЕТЕРІВКА 1:0 (0:0)
Стадіон: Гуйва
Голи: Безверхий В.
Попередження: Безверхий В. – Вікарчук С., Свинтак І., Іщук С.

«ПРОФІЛЬТЕХ» (Іванівка) – «КОЛОС» (Ліщин) 2:1 (0:1)
Стадіон: Іванівка
Голи: Омелянчук М.(2) – Чорний Ю.
Попередження: Максимчук Д., Власюк А. – Бондарець О., Бондарець Р., Островський А.

КОДНЯ – «ГРАНІТ» (Давидівка) 1:2 (0:1)
Стадіон: Іванівка
Голи: Осіпчук С. – Наумчик А., Гаврилюк В.
Попередження: Коваль С. – Марцун Б., Бутюшман Р.
Вилучення: Коваль С., Фещенко С. (обидва К.)

«КРИСТАЛ» (Озерне) – САДКИ 0:1 (0:1)
Стадіон: Озерне
Голи: Островський П.
Попередження: Широьоков М., Ширнін О., Гвоздецький А. (усі К.)
Вилучення: Затворницький А. (К.)

«ОЛІМПІК» (Слобода-Селець) – «ЧАЙКА» (Глибочиця) 3:2 (2:1)
Стадіон: Озерне
Голи: Малий В., Долінний О., Дорош О. – Галетко С., Коржовський М.
Попередження: Поліщук В. (Г.)

Результати — Попередній раунд 13.10.2013

Троянів – Кодня 1:1 (1:1) по пен. 7:8
Стадіон: Троянів
Голи: Окружко А. – Мельник В.
Попередження: Петрусь П. (Т.)

«Кристал» (Озерне) – «Енергія» (Гадзинка) 4:1
Стадіон: Озерне
Голи: Ширнін О., Козатюк В., Фоменко А.(2) – Шпаківський В.
Попередження: Шаробоков М., Ширнін О. – Кукліч І., Варивода О.

Тетерівка – Зарічани +/-

Тютюнники – «Промінь» (Левків) 2:6 (0:4)
Стадіон: Левків
Голи: Маслюківський М., Новіцький І. – Карпенко О., Славінський А., Ганько О.(2), Сабадаш Є., Юхимович М. (аг)
Попередження: Маслюківський М., Юхимович М. – Ганько О.

«Чайка» (Глибочиця) – «Зоря» (Оліївка) 5:0 (2:0)
Стадіон: Глибочиця
Голи: Коржовський М., Кравчук О., Павлюк Р.(3)
Попередження: Павлюк Р. – Онищук М.

Клітчин – «Граніт» (Давидівка) 0:5 (0:3)
Стадіон: Левків
Голи: Іщенко О., Марцун Б., Іванов І., Рафаловський П., Гаврилюк В.
Попередження: Мошенський В. – Іщенко О.

Довжик – Сінгури 1:2 (1:2)
Стадіон: Троянів
Голи: Рябчук О., Джус Є. – Приймак М.
Попередження: Зарицький В., Приймак М. – Коваль О., Джус Є., Рябчук О.

Станишівка – Дениші 1:0 (1:0)
Стадіон: Озерне
Голи: Ломачук М.
Попередження: Мартинюк Р., Лисий І. – Ласкавий Я.

Scroll To Top