Кубок району 2014 — Результати

Кубок — ФІНАЛ 19.10.2014

«АТЛЕТ» (Гуйва/Сінгури) – «КОЛОС» (Ліщин/Лука) 1:2 (0:0)
Стадіон: Глибочиця
Голи: Литвиновський С. – Єлісєєв О.(2)
Попередження: Ясинський Я., Коваль Ю., Литвиновський С. – Шевчук Д., Борисюк В., Чапський І., Селюченко В.
Вилучення: Коваль Ю. – Селюченко В.

Кубок — 1/2 фіналу 18.10.2014

«АТЛЕТ» (Гуйва/Сінгури) – «МЕТЕОР» (Василівка) 3:1 (2:0)
Стадіон: Глибочиця
Голи: Коваль Ю.(2), Литвиновський С. – Чокун С.
Попередження: Голеня В. («М.»)

«КОЛОС» (Ліщин/Лука) – «КРИСТАЛ» (Озерне) 2:0 (1:0)
Стадіон: Глибочиця
Голи: Бондарець О., Єлісєєв О.
Попередження: Бондарець Р., Базь В., Слюсар С. – Космацький Д., Балашкевич А., Кочетюк В.
Вилучення: Космацький Д., Балашкевич А. (обидва «Кр.»)

Кубок — 1/4 фіналу 12.10.2014

«МЕТЕОР» (Василівка) – ПІСКИ-КІФА 4:1 (1:1)
Стадіон: Ліщин
Голи: Цапун С.(2), Ільченко С.(2) – Самчик Арт.
Попередження: Цапун С., Добровінський В., Прогожук О. – Захарчук В.

«КОЛОС» (Ліщин/Лука) – «ОЛІМПІК» (Слобода-Селець) 3:0 (1:0)
Стадіон: Ліщин
Голи: Островський А., Майструк Д., Продащук О.
Попередження: Контефт А., Малий В. (обидва «О.»)

«КРИСТАЛ» (Озерне) – КАМ’ЯНКА 3:0 (2:0)
Стадіон: Озерне
Голи: Ширнін О., Гребень М., Левченко О.
Попередження: Островський П., Нікітенко Ю., Павловський О. (усі «К.»)

«АТЛЕТ» (Гуйва/Сінгури) – КОДНЯ 2:2 (1:1) по пен. 5:3
Стадіон: Озерне
Голи: Ясинський Я., Бондар С. – Бонюк В.(а/г), Сотник Р.
Попередження: Литвиновський С. – Сотник Р.

Кубок — 1/8 фіналу 05.10.2014

ПІСКИ-КІФА – «ПРОМІНЬ» (Левків) 2:1 (1:0)
Стадіон: Піски
Голи: Захарчук В., Овчаров Д. – Клименко О.
Попередження: Скомський В., Мушинський С. – Сободаш Є.

«КОЛОС» (Ліщин/Лука) – «ХІМІК» (Клітчин) 8:2 (3:1)
Стадіон: Піски
Голи: Селюченко В., Борисюк В., Островський А., Майструк Д.(2), Бондарець Ол.,(2), Симоновський Е.(а/г) – Бобла В., Могильницький В.
Попередження: Романюк Д. – Жуковський А.

«АТЛЕТ» (Гуйва/Сінгури) – ТРОЯНІВ 3:2 (2:1)
Стадіон: Гуйва
Голи: Литвиновський С., Ясинський Я., Рафальський В. – Кравчук Д., Петрусь П.
Попередження: Максимчук О. – Мартинюк О., Ткачук М., Матвійчук О.

«КРИСТАЛ» (Озерне) – СТАНИШІВКА 3:0 (0:0)
Стадіон: Гуйва
Голи: Гребень М., Сажин М., Гвоздецький А.
Попередження: Фещенко М., Барановський С. (обидва «С.»)

ДОВЖИК – КАМ’ЯНКА 3:5 (1:1)
Стадіон: Іванівка
Голи: Блажкевич А., Галузін В., Приймак М. – Шафран А., Городнюк Є., Нікітенко Ю.(3)
Попередження: Блажкевич А., Приймак М., Галузін В. – Островський П., Градовський О., Нікітенко Ю.

ВИСОКА ПІЧ – «ОЛІМПІК» (Слобода-Селець) 1:5 (0:2)
Стадіон: Іванівка
Голи: Жабровець О.(а/г) – Малий В., Долінний О., Покатов В., Контефт А.
Попередження: Жабровець О. («ВП»)

«ЧАЙКА» (Глибочиця) – «МЕТЕОР» (Василівка) 0:1 (0:0)
Стадіон: Глибочиця
Голи: Тарасюк Т.
Попередження: Кузьмич М. – Левківський А.

«ЮНІОР» (Садки) – КОДНЯ 1:1 (1:1) по пен. 2:4
Стадіон: Глибочиця
Голи: Гребенюк М. – Дем’янчук В.
Попередження: Осівський Р., Пашковський О., Тимощук В. – Сотник Р.

Кубок — Попередній раунд 04.10.2014

ДЕНИШІ – ВИСОКА ПІЧ 2:5 (2:3)
Стадіон: Дениші
Голи: Гузовський Б., Кравцов П. – Процик С.(3), Полянський П., Бондарчук О.
Попередження: Весельський В. – Наумчик А., Процик С.

ВЕРЕСИ – «ХІМІК» (Клітчин) 1:7 (0:3)
Стадіон: Дениші
Голи: Устецький І. – Лопушанський К., Журавський А., Шабалін А., Бобла В., Мошенський В.(2), Кунгурцев А.
Попередження: Железняк Т. – Могильницький В.

Scroll To Top