Кубок району 2015 — Результати

Фінал 18.10.2015

«АТЛЕТ» (Гуйва) – «ТАНКІСТ» (Новогуйвинське)  0:1 (0:0)
Стадіон: Новогуйвинське
Голи: Шевчук Д.
Попередження: Куделькін Д. – Островський А., Зайнчковський М.

1/2 фіналу 17.10.2015

«ТАНКІСТ» (Новогуйвинське)  – СТАНИШІВКА  4:1 (1:0)
Стадіон: Новогуйвинське
Голи: Чапський І.(2), Прус О., Сажин М. – Остапчук В.
Попередження: Чапський І., Балашкевич А. (обидва «Т.»)

«АТЛЕТ» (Гуйва) –  ДАНГАРД 3:2 (1:4)
Стадіон: Гуйва
Голи:
Попередження:

1/4 фіналу 11.10.2015

ТРОЯНІВ – «ТАНКІСТ» (Новогуйвинське)  1:1 (1:1) п.п. 3:4
Стадіон: Троянів
Голи: Окружко А. – Сажин М.
Попередження: Петрусь П., Бальчос Р. (обидва «Тр.»)

КОДНЯ – «АТЛЕТ» (Гуйва)  1:7 (1:4)
Стадіон: Троянів
Голи:Максимчук Б. – Коваль Ю., Федотов О., Гусак Р.(3), Повнич Д., Бондар С.
Попередження: Максимчук Б., Коваль С. – Повнич Д.

«ЧАЙКА» (Глибочиця) – СТАНИШІВКА  1:1 (1:0) п.п. 2:3
Стадіон: Глибочиця
Голи: Гуцалюк О. – Баб’як О. (а/г)
Попередження: Матвійчук С. – Невмержицький В., Прохоренко Ю.

ДАНГАРД – «ОЛІМПІК» (Слобода-Селець)  3:2 (0:1)
Стадіон: Глибочиця
Голи: Яворський Д.(2), Мазуренко Р. – Дорош О., Безверхий В.
Попередження: Пашківський О., Мельник А., Ліпахін Ю. – Сірий С., Малий В.
Вилучення: Сірий С. («О.»)

1/8 фіналу 04.10.2015

Попередній раунд 03.10.2015

 ДЕНИШІ – ВЕРЕСИ  3:3 п.п. 5:4
Стадіон: Дениші
Голи:
Попередження:

 1/8 фіналу___04.10.2015

ДОВЖИК – ДАНГАРД  3:3 (2:0) п.п. 4:5
Стадіон: Іванівка
Голи: Мойсеєнко І., Слюсар С.(2) – Яворський Д.(3)
Попередження: Кириченко О., Мухін В., Забродський М. – Яворський Д., Лутай О.
Вилучення: Лутай О. («Дан.»)

«ОЛІМПІК» (Слобода-Селець) – ДЕНИШІ 2:1 (1:0)
Стадіон: Іванівка
Голи: Дорош О., Остапенко Є. – Стасюк А.
Попередження: Покатов В. («О.»)

КОДНЯ – «КРИСТАЛ» (Озерне)  5:1 (2:0)
Стадіон: Кодня
Голи: Антонюк О., Осідчук С., Сотник Р.(3) – Тильман Р.

КАМ’ЯНКА – «АТЛЕТ» (Гуйва)  1:3 (0:2)
Стадіон: Кодня
Голи: Майструк Д. – Коваль Ю., Литвиновський С., Гусак Р.
Попередження: Нікітенко Ю. («К.»)

«ПАК-ТРЕЙД» (Висока Піч) – «ЧАЙКА» (Глибочиця/Гадзинка)  2:2 (0:1) п.п. 3:5
Стадіон: Висока Піч
Голи: Яцковець І., Петренко В.(а/г) – Шпаківський В., Тарасюк А.
Попередження: Яцина В., Жабровець О. – Тарасюк А., Юрченко А., Поліщук В.

«МЕТЕОР» (Василівка) – СТАНИШІВКА  3:6 (0:2)
Стадіон: Висока Піч
Голи: Ільченко С., Геращенко О., Добровінський В. – Невмержицький В.(2), Діденко Р., Гапчук Є.(2), Затолюк В.

«ТАНКІСТ» (Новогуйвинське) – «ХІМІК» (Клітчин)  7:2 (4:1)
Стадіон: Новогуйвинське
Голи: Федорченко Я.(2), Прус О.(4), Школьний О. – Голуб В., Кунгурцев А.
Попередження: Близнюк Т., Сімайкін Д. (обидва «Х.»)

«ЗОРЯ» (Оліївка) – ТРОЯНІВ 0:6 (0:0)
Стадіон: Новогуйвинське
Голи: Магалецький В.(4), Окружко А.(2)
Попередження: Когут О. («З.»)

ПРОПУСКАЮТЬ НАСТУПНИЙ МАТЧ:
Лутай О. (Дангард, червона картка)

Scroll To Top