Вища ліга 2017 — Результати

Результати матчів 16-го туру (24.09.2017)

«Левків» — «Кодня» 4:1 (2:1)
Стадіон: Левків
Голи: Епі М., Селюченко В. (2), Сабадаш Є. – Кожняк О.
Попередження: Сабадаш Є. («Л.»)
 
«Пак-Трейд» (Висока Піч) – «Лука-Агро» (Лука) 1:6 (1:4)
Стадіон: Висока Піч
Голи: Бондарчук О. – Гусар В., Єлісєєв О., Слюсар С. (2), Вакула Д. (2)
Попередження: Бондарчук О., Кратюк А.  («П.-Т.»)
 
«Дангард» (Тетерівка) – «Олімпік» (Зарічани/Слобода/Піски) 3:3 (1:1)
Стадіон: Висока Піч
Голи: Рукомеда Д., Свеста О., Свінціцький В. – Дорош О. (3)
 
«Енергія» (Гадзинка) — «Квара» (Камʼянка) 1:1 (0:1)
Стадіон: Новогуйвинське
Голи: Кловіс Б. – Поліщук Р.
Попередження: Ляшевич А. («К.»)
 
«Танкіст» (Новогуйвинське) — «Василівка» 5:3 (2:0)
Стадіон: Новогуйвинське
Голи: Чапський І., Островський А., Прус О. (3) – Безверхий В. (2), Добровінський В.
Попередження: Островський А., Балашкевич А. – Тарасюк Т., Голеня В.
 
«Довжик» — «Чайка» (Глибочиця) 10:1 (3:0)
Стадіон: Левків
Голи: Городнюк Є. (2), Біденко О., Приймак М., Шпінь М. (3), Кириченко О., Забродський Р. – Петренко В., Аржунський А. (а.г.)
 

Результати матчів 15-го туру (17.09.2017)

«Лука-Агро» (Лука) — «Левків» 2:4 (0:3)
Стадіон: Ліщин
Голи: Гусак Р., Епі М., Федотов О., Тосіч Д. – Єлісєєв О., Вакула Д.
Попередження: Тосіч Д. («Л.»)

«Пак-Трейд» (Висока Піч) – «Танкіст» (Новогуйвинське) 0:3 (0:2)
Стадіон: Висока Піч
Голи: Прус О. (2), Чапський І. («Т.»)
Попередження: Процик С., Жабровець О., Бондарчук О., Полянський П., Миронов О.,  — Островський А., Тимофєєв В., Федорченко Я., Куліцький І.

«Довжик» – «Олімпік» (Зарічани/Слобода/Піски) 3:4 (2:0)
Стадіон: Василівка
Голи: Біденко О., Борисюк В., Приймак М. – Самчик А. (2), Покатов В., Бенедицький А.
Попередження: Борисюк В., Приймак М. – Бортнійчук Н.

«Енергія» (Гадзинка) — «Дангард» (Тетерівка) 2:3 (1:2)
Стадіон: Ліщин
Голи: Матвійчук С. – Охріменко М., Осівський Р. Булуй А. (а.г.)
Попередження: Матвійчук С., Шпаківський В. – Рукомеда Д., Чайківський Д.

«Василівка» – «Кодня» 0:1 (0:1)
Стадіон: Василівка
Голи: Ширнін О. («К.»)
Попередження: Васькевич С. («В.»)

«Квара» (Камʼянка) — «Чайка» (Глибочиця) 4:0 (2:0)
Стадіон: Висока Піч
Голи: Городнюк Є., Поліщук Р., Нікітенко Ю. (2)
Попередження: Гразовський О. («К.»)
 

Результати матчів 14-го туру (10.09.2017)

«Левків» — «Танкіст» (Новогуйвинське) 3:0 (0:0)
Стадіон: Новогуйвинське
Голи: Гусак Р., Епі М., Коваль Ю. (всі «Л.»)
Попередження: Тосіч Д. – Балашкевич А., Собецький Д., Миколайчук О.

«Василівка» — «Пак-Трейд» (Висока Піч) 1:2 (0:1)
Стадіон: Василівка
Голи: Тарасюк А. – Бондарчук О., Темченко В.

«Квара» (Камʼянка) – «Олімпік» (Зарічани/Слобода/Піски) 1:1 (0:1)
Стадіон: Новогуйвинське
Голи: Островський П. – Покатов В.
Попередження: Островський Д., Ляшович А. – Соколюк А., Кохан О., Пивоваров К.

«Дангард» (Тетерівка) — «Довжик» 0:6 (0:4)
Стадіон: Василівка
Голи: Борисюк В., Приймак М., Біденко О., Шпінь М., Ткачук А. (2).

«Лука-Агро» (Лука) – «Кодня» 3:0 (0:0)
Стадіон: Ліщин
Голи: Гусар В., Вакула Д. (2)
Попередження: Іщенко О. («Л.-А.»)

«Чайка» (Глибочиця) – «Енергія» (Гадзинка) 1:3 (1:0)
Стадіон: Ліщин
Голи: Бурківський І. – Матвійчук С., Тітаренко В., Матвійчук Р.
Попередження: Герман А. – Тітаренко В.
 

Результати матчів 13-го туру (03.09.2017)

«Танкіст» (Новогуйвинське) — «Кодня» 2:1 (1:1)
Стадіон: Новогуйвинське
Голи: Корнійчук Я., Прус О. – Павловський Д.
Попередження: Федорченко Я., Гвоздь А., Прус О. – Павловський Д., Коваль О., Григорʼєв О.

«Левків» — «Пак-Трейд» (Висока Піч) 4:1 (2:1)
Стадіон: Левків
Голи: Федотов О., Епі М., Омелянчук М. – Бондарчук О., Федоренко М. (а.г.)
Попередження: Федоренко М., Жабровець О., Кратюк А., Польовий О. (всі «П.-Т.»)

«Дангард» (Тетерівка) – «Квара» (Камянка) 4:1 (2:0)
Стадіон: Тетерівка
Голи: Рукомеда Д., Лепахін Ю. (2), Свінціцький В. – Поліщук Р.
Попередження: Булуй А., Ковбасюк Д., Мельник А., Грищенко С. – Нікітенко Ю.

«Довжик» — «Енергія» (Гадзинка) 3:2 (3:1)
Стадіон: Новогуйвинське
Голи: Борисюк В. (2) – Тітаренко В. (а.г.), Матвійчук Р., Кловіс Б.
Попередження: Ткачук А., Мухін В. – Шпаківський В.

«Лука-Агро» (Лука) – «Василівка» 6:3 (5:1)
Стадіон: Тетерівка
Голи: Єлісєєв О., Вакула Д. (2), Майструк Д. (3) – Безверхий В. (3)

«Олімпік» (Зарічани/Слобода/Піски) – «Чайка» (Глибочиця) 6:0 (2:0)
Стадіон: Левків
Голи: Кохан О., Дорош О. (5) (всі «О.»)
Попередження: Бортнічук М. («О.»)
Вилучення: Кравчук О. («Ч.»)

Результати матчів 12-го туру (27.08.2017)

«Пак-Трейд» (Висока Піч) — «Кодня» 3:4 (0:3)
Стадіон: Висока Піч
Голи: Миронов О. (2), Полянський П. – Рибальченко Ю. (3), Павловський Д.
Попередження: Жабровець О., Петренко Д. – Щасливий Р., Павловський Д.

«Левків» — «Василівка» 5:2 (2:0)
Стадіон: Левків
Голи: Федотов О., Коваль Ю. (2), Омелянчук М. (2) – Тарасюк Т. (2)
Попередження: Глущенко Ю. – Голення В.

«Дангард» (Тетерівка) – «Чайка» (Глибочиця) 6:0 (3:0)
Стадіон: Висока Піч
Голи: Рукомеда Д. (2), Булуй А., Шавурський І., Охрименко М., Дікарев С. (всі «Д.»)
Попередження: Рукомеда Д. («Д.»)

«Квара» (Камянка) – «Довжик» 0:2 (0:1)
Стадіон: Новогуйвинське
Голи: Ткачук А., Борисюк В. (всі «Д.»)
Попередження: Костюк О., — Юрін В.

«Танкіст» (Новогуйвинське) – «Лука-Агро» (Лука) 5:1 (4:0)
Стадіон: Новогуйвинське
Голи: Рудий В., Прус О. (2), Островський А., Корнійчук Я. – Майструк Д.
Попередження: Чапський І. – Хлань Б.

«Енергія» (Гадзинка) – «Олімпік» (Зарічани/Слобода/Піски) 2:2 (0:1)
Стадіон: Левків
Голи: Майструк Р. (2) – Самчик Ар., Покатов В.
Попередження: Матвійчук Р., Поліщук Ю. – Самчик А., Самчик Ар.
 

Результати матчів 11-го туру (16.07.2017)

«Довжик» - «Енергія» (Гадзинка) 1:1 (0:0)
Стадіон: Глибочиця
Голи: Ткачук А. – Корзун Д.
Попередження: Приймак М., Кириченко О., Зарицький В., Ткачук А. – Корзун Д., Кукліч І.
 
«Кодня» — «Олімпік» (Зарічани/Слобода/Піски) 5:3 (2:3)
Стадіон: Кодня
Голи: Коваль О., Рибальченко Ю.(2), Сидорук Д., Павловський Д. – Дорош О. (3)
Попередження: Ульченко Д., Киришун Р., Павловський Д. – Бортнічук М., Борячок Є.
Вилучення: Борячок Є., (друга жовта), Долінний О. (поштовх арбітра в груди) — («О.»)
 
«Чайка» (Глибочиця) — «Квара» (Камʼянка) 0:2 (0:1)
Стадіон: Глибочиця
Голи: Поліщук Р., Горбачевський І. («К.»)
Попередження: Олексюк Д, Пилипчук С., Кузьміч М. – Горбачевський І., Беланов С., Кварцхелія Д.
Вилучення: Говорадло А. (пряма червона картка) («Ч.»)
 
«Танкіст» (Новогуйвинське) — «Лука-Агро» 5:1 (2:0)  
Стадіон: Тетерівка
Голи: Островський А., Чапський І., Прус О., Школьний О. (2) – Вакула Д.
Попередження: Федорченко Я., Островський А., Прус О. – Максимчук О.
 
«Пак-Трейд» (Висока Піч) — «Левків» 0:2 (0:1)
Стадіон: Висока Піч
Голи: Епі М., Литвиновський С. («Л.»)
Попередження: Польовий О. – Епі М.
 
«Дангард» (Тетерівка) – «Василівка» 1:0 (0:0)
Стадіон: Тетерівка
Голи: Яворський Д. («Д.»)
Попередження: Булуй А. («Д.»)
Вилучення: Левковський А. (пряма червона картка) («В.»)

Результати матчів 10-го туру (09.07.2017)

«Дангард» (Тетерівка) — «Енергія» (Гадзинка) 3:3 (2:1)
Стадіон: Глибочиця
Голи: Яворський Д. (3) – Буханчук В. (2), Матвійчук Р.
Попередження: Лепахін Ю., Грищенко С., Лутай О. – Буханчук В.
 
«Танкіст» (Новогуйвинське) — «Олімпік» (Зарічани/Слобода/Піски) 3:2 (1:0)
Стадіон: Піски
Голи: Прус О. (2), Сажин М. — Дорош О., Кохан О.
Попередження: Угольніков Є., Балашкевич А. («Т.»)
 
«Чайка» (Глибочиця) — «Василівка» 0:5 (0:2)
Стадіон: Глибочиця
Голи: Тарасюк А. (2), Безверхий В. (2), Тарасюк Т. («В.»)
Попередження: Безверхий В., Васильчук Я., Васькевич С. («В.»)
 
«Левків» — «Лука-Агро» 2:2 (1:0)  
Стадіон: Левків
Голи: Литвиновський С., Соколівський Ю. – Хлань Б., Харчук Р.
Попередження: Ганько О., — Іщенко О.
 
«Пак-Трейд» (Висока Піч) — «Довжик» 2:0 (1:0)
Стадіон: Висока Піч
Голи: Бондарчук О. («П-Т.»)
Попередження: Яцина В., Куц Д. – Ковальчук Б., Зарицький В.
 
«Квара» (Камʼянка) – «Кодня» 1:7 (0:5)
Стадіон: Висока Піч
Голи: Прокопчук М. – Шарнін О., Гаврилюк П. (2), Рибальченко Ю. (4)

Результати матчів 9-го туру (02.07.2017)

«Дангард» (Тетерівка) — «Пак-Трейд» (Висока Піч) 2:2 (1:2)
Стадіон: Висока Піч
Голи: Яворський Д., Ковбасюк Д. – Куц Д., Яцковець І.
Попередження: Лепахін Ю. («Д.»)
 
«Квара» (Камʼянка) — «Олімпік» (Зарічани/Слобода/Піски) 0:2 (0:1)
Стадіон: Піски
Голи: Покатов В., Соколюк А. («О.»)
Попередження: Горбачевський І. – Пивовар К.

«Кодня» — «Василівка» 4:0 (2:0)
Стадіон: Кодня
Голи: Коваль О., Романюк А. (3).
 
«Лука-Агро» — «Довжик» 4:2 (1:2)  
Стадіон: Кодня
Голи: Майструк Д., Продащук О., Ничипоренко О. – Шпінь М. (2)
Попередження: Гродащук О., Вакула Д. – Біденко О., Зарицький В.

«Танкіст» (Новогуйвинське) — «Левків» 2:3 (1:2)
Стадіон: Новогуйвинське
Голи: Прус О., Островський А. – Омелянчук М., Літвіновський С., Епі М.
Попередження: Драган А., Миколайчук О., Федорченко Я. – Літвіновський С.
 
«Чайка» (Глибочиця) – «Енергія» (Гадзинка) 0:0 (0:0)
Стадіон: Глибочиця
Попередження: Цимбалюк С. («Е.»)

Результати матчів 8-го туру (25.06.2017)

«Дангард» (Тетерівка) — «Лука-Агро» (Лука) 2:3 (1:2)
Стадіон: Тетерівка
Голи: Яворський Д., Курдюмов О. – Продащук О., Максимчук О., Ничипоренко О.
Попередження: Грищенко С. («Д.»)
 
«Василівка» — «Олімпік» (Зарічани/Слобода/Піски) 3:1 (2:1)
Стадіон: Василівка
Голи: Голеня В.(2), Тарасюк А. – Дорош О.
Попередження: Борачок Є. («О.»)
Вилучення: Борачок Є. («О.») – друга жовта картка.
 
«Кодня» — «Енергія» (Гадзинка) 5:2 (3:0)
Стадіон: Глибочиця
Голи: Рибальченко Ю. (2), Щасливий Р., Коваль О., Гаврилюк П. – Матвійчук С., Буханчук В.
Попередження: Кравчук М. – Матвійчук С., Матвійчук Р.
 
«Довжик» — «Левків» 0:1 (0:0)  
Стадіон: Василівка
Голи: Литвиновський С. («Л.»)
 
«Танкіст» (Новогуйвинське) — «Квара» (Камянка) 3:0 (1:0)
Стадіон: Новогуйвинське
Голи: Прус О., Іванов І., Гвоздь С. (всі «Т.»)
Попередження: Кудєлькін Д., Іванов І. (всі «Т.»)
 
«Чайка» (Глибочиця) – «Пак-Трейд» 1:8 (1:5)
Стадіон: Глибочиця
Голи: Острогляд О. – Миронов О. (5), Бондарчук О. (2), Темченко В.
Попередження: Яліков О. – Польовий О. Ковальковський Д.
Вилучення: Польовий О. («П.») – друга жовта картка.

Scroll To Top