Розклад матчів 2017

РОЗКЛАД МАТЧІВ ¼ ФІНАЛУ

Кубку Житомирського району з футболу 2017     
8 жовтня, неділя
 стадіон ЛІЩИН 10.00 «ЛУКА-АГРО»(Лука) – «ТАНКІСТ» (Новогуйвинське)
стадіон ІВАНІВКА 10.00 «КОЛОС»(Іванівка) – «ЕНЕРГІЯ» (Гадзинка)
 стадіон ЛЕВКІВ 10.00  «ЛЕВКІВ»  – «ДАНГАРД» (Тетерівка)
стадіон ВИСОКА ПІЧ 10.00  »ПАК ТРЕЙД» (Висока Піч)  – «ОЛІМПІК»(Зарічани/Слобода/Піски)

ПРОПУСКАЮТЬ ГРУ:

 Прізвище та імʼя Команда Підстава
 Коваль Юрій  ФК «ЛЕВКІВ» Червона картка
  Балашкевич Андрій  ФК «ТАНКІСТ» Червона картка

 

 

 

Розклад матчів Кубку Житомирського району з футболу 2017

1 жовтня, неділя
 стадіонТРОЯНІВ 9.30 «ТРОЯНІВ» – «КОЛОС» (Іванівка)
11.30 »КВАРА» (Кам’янка) - »ПАК-ТРЕЙД» (Висока Піч)
стадіон ГЛИБОЧИЦЯ 9.30 «ЧАЙКА»(Глибочиця) – «ОЛІМПІК» (Зарічани/Слобода/Піски)
11.30 «ЕНЕРГІЯ» (Гадзинка) - «ВАСИЛІВКА»
 стадіон КОДНЯ 9.30  »КОДНЯ»  – «ТАНКІСТ» (Новогуйвинське)
11.30  »НИВА-ЕКСТРІМ» (Іванівка)  – «ЛУКА-АГРО» (Лука)
стадіон ТЕТЕРІВКА 9.30  »ДАНГАРД» (Тетерівка)  – «ЛІСНИК»(Березівка)
11.30  »ЛЕВКІВ»  – «ДОВЖИК»

 

Розклад матчів 16-го туру Вищої ліги, та 5-ого Кваліфікаційного раунду розіграшу Кубку Житомирського району з футболу 2017

24 вересня, неділя

Матчі 16-го туру Вищої ліги Житомирського району з футболу 2017

 стадіон ВИСОКА ПІЧ 9.30 «ПАК-ТРЕЙД»(Висока Піч) – «ЛУКА-АГРО» (Лука)
11.30 »ДАНГАРД» (Тетерівка) - »ОЛІМПІК» (Зарічани/Слобода/Піски)
стадіон НОВОГУЙВИНСЬКЕ 9.30 «ТАНКІСТ» (Новогуйвинське) – «ВАСИЛІВКА»
11.30 «ЕНЕРГІЯ» (Гадзинка) - «КВАРА» (Кам’янка)
 стадіон ЛЕВКІВ 9.30  »ЛЕВКІВ»  – «КОДНЯ»
11.30  »ЧАЙКА»(Глибочиця)  – «ДОВЖИК»

 

5-й Кваліфікаційний раунд розіграшу Кубку Житомирського району з футболу 2017

 стадіон ІВАНІВКА 9.30 «КОЛОС» (Іванівка) — «ЛЕВИ-КРОШУ» (Оліївка)
11.30 «ЛІСНИК»(Березівка) — «СТАНИШІВКА»

Розклад матчів 15-го туру Вищої ліги,16-го туру Першості та 4-ого Кваліфікаційного раунду розіграшу Кубку Житомирського району з футболу 2017

17 вересня, неділя

Матчі 15-го туру Вищої ліги Житомирського району з футболу 2017

 стадіон ВИСОКА ПІЧ 9.30 «ПАК-ТРЕЙД»(Висока Піч) – «ТАНКІСТ» (Новогувинське)
11.30 »КВАРА» (Кам’янка) — «ЧАЙКА» (Глибочиця)
стадіон ЛІЩИН 9.30 «ЛУКА-АГРО» (Лука) – «ЛЕВКІВ»
11.30 «ЕНЕРГІЯ» (Гадзинка) - «ДАНГАРД» (Тетерівка)
 стадіон ВАСИЛІВКА 9.30  »ВАСИЛІВКА»  – «КОДНЯ»
11.00  »ДОВЖИК»  – «ОЛІМПІК» (Зарічани/Слобода/Піски)

 

Матчі 16-го туру Першості Житомирського району з футболу 2017

 стадіон СТАНИШІВКА 9.00 «СТАНИШІВКА» – «ТРОЯНІВ»
11.30 «НИВА-ЕКСТРІМ» (Іванівка) — «ЛЕВИ-КРОШУ» (Оліївка)

 

4-й Кваліфікаційний раунд розіграшу Кубку Житомирського району з футболу 2017

 стадіон БЕРЕЗІВКА 9.30 «ЛІСНИК» (Бреезівка) — «ПЕРЕМОГА» (Садки)
11.30 «СІНГУРИ» — «КОЛОС»(Іванівка)

Розклад матчів 14-го туру Вищої ліги, 15-го туру Першості та 3-й Кваліфікаційний раунд розіграшу Кубку Житомирського району з футболу 2017

10 вересня, неділя

Матчі 14-го туру Вищої ліги Житомирського району з футболу 2017

 стадіон НОВОГУЙВИНСЬКЕ 9.00 «ЛЕВКІВ» – «ТАНКІСТ» (Новогувинське)
11.00 »ОЛІМПІК» (Зарічани/Слобода/Піски) — «КВАРА» (Кам’янка)
стадіон ЛІЩИН 9.00 «ЛУКА-АГРО» (Лука) – «КОДНЯ»
11.00 «ЧАЙКА» (Глибочиця) - «ЕНЕРГІЯ» (Гадзинка)
 стадіон ВАСИЛІВКА 09.00 «ВАСИЛІВКА»  – «ПАК-ТРЕЙД» (Висока Піч)
11.00  »ДАНГАРД» (Тетерівка) – «ДОВЖИК»

 

Матчі 15-го туру Першості Житомирського району з футболу 2017

 стадіон ІВАНІВКА 11.00 «НИВА-ЕКСТРІМ»(Іванівка) – «СТАНИШІВКА»
стадіон САДКИ 11.00 «ЛЕВИ-КРОШУ»(Оліївка) — «ТРОЯНІВ»

 

3-й Кваліфікаційний раунд розіграшу Кубку Житомирського району з футболу 2017

 стадіон САДКИ 9.00 «ПЕРЕМОГА» (Садки) — «ЛІСНИК» (Березівка)
 стадіон ІВАНІВКА 9.00 «КОЛОС» (Іванівка) – «СІНГУРИ»

Розклад матчів 13-го туру Вищої ліги, 14-го туру Першості та 2-й Кваліфікаційний раунд розіграшу Кубку Житомирського району з футболу 2017

3 вересня, неділя

Матчі 13-го туру Вищої ліги Житомирського району з футболу 2017

 стадіон НОВОГУЙВИНСЬКЕ 9.00 «ТАНКІСТ»(Новогуйвинське) – «КОДНЯ»
11.00 «ДОВЖИК» — «ЕНЕРГІЯ» (Гадзинка)
стадіон ЛЕВКІВ 9.00 «ЛЕВКІВ» – «ПАК-ТРЕЙД» (Висока Піч)
11.00 «ОЛІМПІК» (Зарічани/Слобода/Піски) — «ЧАЙКА» (Глибочиця)
 стадіон ТЕТЕРІВКА 09.00 «ДАНГАРД» (Тетерівка)  – «КВАРА» (Кам’янка)
11.00  »ЛУКА-АГРО» (Лука) – «ВАСИЛІВКА»

 

Матчі 14-го туру Першості Житомирського району з футболу 2017

 стадіон ТРОЯНІВ 9.00 «ТРОЯНІВ» – «НИВА-ЕКСТРІМ»
11.00 «ЛЕВИ-КРОШУ» — «СТАНИШІВКА»

 

2-й Кваліфікаційний раунд розіграшу Кубку Житомирського району з футболу 2017

 стадіон ІВАНІВКА 9.30 «ЗОРЯ» (Оліївка) — «КОЛОС» (Іванівка)
 стадіон БЕРЕЗІВКА 9.00 «ЛІСНИК» (Березівка) – «АКТИВ» (Слобода-Селець)
11.00 «ХІМІК» (Клітчин) — «ПЕРЕМОГА» (Садки)

 

Розклад матчів 12-го туру Вищої ліги та 1-й Кваліфікаційний раунд розіграшу Кубку Житомирського району з футболу 2017

27 серпня, неділя

Матчі 12-го туру Вищої ліги Житомирського району з футболу 2017

 стадіон НОВОГУЙВИНСЬКЕ 9.00 «ТАНКІСТ»(Новогуйвинське) – «ЛУКА-АГРО»(Лука)
11.00 «КВАРА» (Кам’янка) — «ДОВЖИК»
стадіон ЛЕВКІВ 9.00 «ЛЕВКІВ» – «ВАСИЛІВКА»
11.00 «ОЛІМПІК» (Зарічани/Слобода/Піски) — «ЕНЕРГІЯ» (Гадзинка)
 стадіон ВИСОКА ПІЧ 09.00 «ПАК-ТРЕЙД» (Висока Піч)  – «КОДНЯ»
11.00  »ДАНГАРД» (Тетерівка) – «ЧАЙКА» (Глибочиця)

 

1-й Кваліфікаційний раунд розіграшу Кубку Житомирського району з футболу 2017

 стадіон ІВАНІВКА 9.00 «КОЛОС»(Іванівка) – «ЗОРЯ» (Оліївка)
11.00 «ДЕНИШІ» — «СІНГУРИ»
стадіон САДКИ 9.00 «ПЕРЕМОГА» (Садки) – «ХІМІК» (Клітчин)
11.00 «АКТИВК» (Слобода-Селець) — «ЛІСНИК» (Березівка)

Команди «Нива-Екстрім», «Леви Крошу», «Станишівка» та «Троянів» починають друге коло Першості Житомирського району з футболу — 03.09.2017 року

Розклад матчів 12-го туру Вищої ліги та 1-й Кваліфікаційний раунд розіграшу Кубку Житомирського району з футболу 2017

27 серпня, неділя

Матчі 12-го туру Вищої ліги Житомирського району з футболу 2017

стадіон НОВОГУЙВИНСЬКЕ 9.00 ФК «ТАНКІСТ»(Новогуйвинське) – ФК «ЛУКА-АГРО»(Лука)
11.00 ФК «КВАРА» (Кам’янка) — ФК «ДОВЖИК»
стадіон ЛЕВКІВ 9.00 ФК «ЛЕВКІВ» – ФК «ВАСИЛІВКА»
11.00 ФК «ОЛІМПІК» (Зарічани/Слобода/Піски) — ФК «ЕНЕРГІЯ»(Гадзинка)
стадіон ВИСОКА ПІЧ 9.00 ФК «ПАК-ТРЕЙД»(Висока Піч) – ФК «КОДНЯ»
11.00 ФК «ДАНГАРД» (Тетерівка) — ФК «ЧАЙКА»(Глибочиця)

 

1-й Кваліфікаційний раунд розіграшу Кубку Житомирського району з футболу 2017   

стадіон 9.00
11.00
стадіон 9.00
11.00

Команди «Нива-Екстрім», «Леви Крошу», «Станишівка» та «Троянів» починають друге коло Першості Житомирського району з футболу — 03.09.2017 року

 

 

Scroll To Top