РІШЕННЯ КДК №11

ГО «ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ»

 КОНТОЛЬНО-ДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ №11

Контрольно-дисциплінарного комітету ГО «ЖРФФ»

від 04 жовтня 2017 року

                                                                                                                                                                                                                     ПРИСУТНІ:

Голова КДК ГО «ЖРФФ» — Красько Микола

Члени КДК ГО «ЖРФФ» — Прогожук Олександр –

без права участі в розгляді першого питання

    Легенчук Богдан 

1. Слухали інформацію:

 Про поданий Протест ФК «Василівка» с. Василівка (представник Левківський А.В.) голові ЖРФФ Решотці В.В.  на участь у матчі  1/8 фіналу  Кубку Житомирського району з футболу між командами ФК«Енергія» с. Гадзинка – ФК «Василівка» с. Василівка 01.10.17 футболіста Невмержицького Віталія«Енергія», який не мав права брати в ньому участь.

 

 Обставини справи:

 Факти викладені в протесті команди «Василівка» с. Василівка щодо участі незаявленого футболіста команди «Енергія» с. ГадзинкаНевмержицького Віталія у матчі 1/8 фіналу Кубку Житомирського району з футболу ФК «Василівка»-ФК «Енергія» 01.10.17 не підтверджується заповненим рапортом арбітра матчу.Невмержицький Віталій не був внесений до рапорту арбітра даної гри, а тому участі в матчі не міг приймати. 

 Правові підстави для прийняття рішення:

Дослідивши документальні матеріали, обговоривши їх по суті справи, КДК ГО «ЖРФФ» дійшов висновку, що в даній справі відсутні факти, які мають юридичне значення.

З урахуванням наведеного, керуючись п.п. 2.10  Регламенту Чемпіонату та Першості Житомирського району з футболу 2017 року серед аматорських команд КДК ГО ЖРФФ, -

ВИРІШИВ:

1.1. Відхилити Протест команди «Василівка» с. Василівка із-за відсутності фактів, що мають бути підтверджені в рапорті арбітра матчу та які мають юридичне значення.

 2. Слухали:

 Про поведінку представника команди «Нива-Екстрім с. ІванівкаМурги Олександра 01.10.17 перед початком та протягом всього матчу 1/8 фіналу Кубку Житомирського району ФК «Нива-Екстрім» с. Іванівка – ФК «ЛУКА-АГРО» с. Лука.

 

Обставини справи :

 На підставі рапорту арбітра матчу до, під час та по закінченні матчу 1/8 фіналу Кубку Житомирського району ФК «Нива-Екстрім» с. Іванівка – ФК «ЛУКА-АГРО» с. Лука команда «Нива-Екстрім» (представник — Мурга Олександр) не оплатила гонорар суддям та лікарю матчу за виконану роботу, а також Мурга Олександр в образливій формі нецензурно висловлювався на адресу арбітрів та погрожував фізичною розправою.

 Правові підстави для прийняття рішення:

Дослідивши документальні матеріали справи, обговоривши їх по суті, КДК ГО «ЖРФФ» дійшов висновку, що дії представника Мурги Олександра з розглядуваного питання підпадають під п.п. 7.3, 8.1. а) і г), 8.2 РегламентуЧемпіонату та Першості Житомирського району з футболу 2017 року серед аматорських команд.

З урахуванням наведеного, керуючись п.п. 7.3, 8.1, 8.2 Регламенту Чемпіонату та Першості Житомирського району з футболу 2017 року серед аматорських команд та п. 3.8. ст.13 ДП ЖСГО «ЖОФФ» Контрольно-дисциплінарний комітет ГО «ЖРФФ», -

ВИРІШИВ:

2.1.   Попередити та застерегти ФК «Нива-Екстрім» с. Іванівка, представник якого Мурга Олександр не виплатив гонорар за виконану роботу бригаді арбітрів та лікарю матчу «Нива-Екстрім» — «ЛУКА-АГРО» та зобов’язати ФК «Нива-Екстрим» виплатити даний гонорар (450 грн.) у десятиденний термін.

2.2.   Зобов’язати ФК «Нива-Екстрим» с. Іванівка перерахувати обов’язковий грошовий внесок в розмірі 350 (триста п’ятдесят) грн. на рахунок ЖРФФ за нецензурні в образливій формі висловлювання на адресу арбітрів та погрози фізичної розправи представником команди «Нива-Екстрім» Мургою Олександром.

2.3.   У разі несвоєчасної оплати гонорару та виконання фінансових санкцій ФК «Нива-Екстрім» с. Іванівка застосувати до команди ФК «Нива-Екстрім» санкції у максимально передбачуваній Регламентом величині та/або позбавити команду турнірних очок в майбутніх змаганнях.

 

Голова КДК ЖРФФ                                                М.О.Красько

 

Відповідно до п. 8.6 Регламенту Чемпіонату та Першості Житомирського району з футболу 2017 року серед аматорських команд – гравець або команда, які мали фінансові санкції і за них не сплачено грошовий внесок, не мають брати участь у матчах до того часу, поки не буде сплачено грошовий внесок.

 

Scroll To Top