РІШЕННЯ №8

ГО «ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ»

КОНТОЛЬНО-ДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ №8

Контрольно-дисциплінарного комітету ГО «ЖРФФ»

від 06 вересня 2017 року

                                                                                                                                                                                                          ПРИСУТНІ:

Голова КДК ГО«ЖРФФ» — Красько Микола

Члени КДК ГО «ЖРФФ» -Прогожук Олександр

       Легенчук Богдан

 І. Слухали інформацію:

 Про поведінку футболіста команди ФК «Чайка»с.Глибочиця Кравчука Олександра 03.09.17 на 53 хв. матчу 13-го туру Чемпіонату району ФК «Олімпік» с.с. З/С/П – ФК «Чайка» с. Глибочиця.

Доповідач: Легенчук Богдан

 Обставини справи:

На підставі рапорту арбітра матчу ІванцоваІгора на 53 хв матчу 13-го туру Чемпіонату ФК «Олімпік» – ФК «Чайка» футболіст команди «Чайка» Кравченко Олександр був вилучений за агресивну поведінку (навмисний удар суперника, який не веде боротьбу за мяч).

 Правові підстави для прийняття рішення:

Дослідивши документальні матеріали, обговоривши їх по суті справи, КДК ГО «ЖРФФ» дійшов висновку, що дії футболіста Кравченка Олександра з розглядуваного питання підпадають під п. 8.4. в) Регламенту проведення Чемпіонату та Першості Житомирського району з футболу 2017 року серед аматорських команд.

З урахуванням наведеного, керуючись п. 8.4. в)  Регламенту Чемпіонату та Першості Житомирського району з футболу 2017 року серед аматорських команд КДК ГО ЖРФФ, -

ВИРІШИВ:

1.1.  Відсторонити футболіста команди ФК «Чайка» с. Глибочиця Кравченка Олександравід участі у змаганнях на 3 (три) матчі, які він повинен відбути у трьох офіційних матчах ФК «Чайка» с. Глубочиця під егідою ГО «ЖРФФ» та зобов’язати перерахувати грошовий внесок в сумі 200 (двісті) грн. на рахунок ГО «ЖРФФ» (у відповідності п. 8.4. в) Регламенту Чемпіонату та Першості Житомирського району з футболу 2017 року серед аматорських команд.

1.2.  У разі повторного порушення Кравченком Олександром передбаченого п. 8.4. в) Регламенту Чемпіонату та Першості Житомирського району з футболу 2017 року серед аматорських команд, застосувати до нього санкції у максимально передбачуваній Регламентом величині.

ІІ. Слухали інформацію:

 Про неправомірні дії вболівальника команди ФК «Кодня» с.Кодня 03.09.17 в матчі 13-го туру Чемпіонату району ФК «Танкіст» смт.Новогуйвинське – ФК «Кодня» с. Кодня.

Доповідач: Красько Микола

 Обставини справи:

 На підставі рапорту арбітра матчу Панасюка Тараса в матчі 13-го туру Чемпіонатуі ФК «Танкіст» – ФК «Кодня» вболівальник команди «Кодня» вибіг до асистента арбітра погрожував фізичною розправою та нецензурно висловлював на адресу арбітра, чим провокував дії, які могли б викликати безпорядок на стадіоні та футбольному полі.

 Правові підстави для прийняття рішення:

Дослідивши документальні матеріали, обговоривши їх по суті справи, КДК ГО «ЖРФФ» дійшов висновку, що дії вболівальника команди «Кодня» з розглядуваного питання підпадають під п. 8.2 Регламенту проведення Чемпіонату та Першості Житомирського району з футболу 2017 року серед аматорських команд та п. 7 Додатку 1 ДП ЖОСГО «ЖОФФ».

З урахуванням наведеного, керуючись п. 8.2  Регламенту Чемпіонату та Першості Житомирського району з футболу 2017 року серед аматорських команд, п.1.1. ст. 13 та п.7 Додатку 1 ДП ЖОСГО «ЖОФФ» КДК ГО ЖРФФ, -

ВИРІШИВ:

2.1. Попередити та застерегти команду ФК «Кодня» с. Кодня про неправомірні дії вболівальника під час матчу Чемпіонату ФК «Танкіст» смт. Новогуйвинське – ФК «Кодня» с. Кодня, що виражалися в погрозах фізичної розправи до асистента арбітра та нецензурних висловлюваннях на адресу арбітра (п.1.1. ст. 13 ДП  ЖОСГО «ЖОФФ») та зобов’язати ФК «Кодня» перерахувати грошовий внесок в сумі 200 (двісті) грн. на рахунок ГО «ЖРФФ» (у відповідності п. 8.2. Регламенту Чемпіонату та Першості Житомирського району з футболу 2017 року серед аматорських команд, п.7 Додатку 1 ДП ЖОСГО «ЖОФФ».

Голова КДК ЖРФФ                                                М.О.Красько

  • Відповідно до п. 8.6 Регламенту Чемпіонату та Першості Житомирського району з футболу 2017 року серед аматорських команд – гравець, який мав дискваліфікацію і за нього не сплачено грошовий внесок, після закінчення дискваліфікації не має брати участь у матчах до того часу, поки не буде сплачено грошовий внесок.

 

 

Scroll To Top