РІШЕННЯ №9

ГО «ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ»

КОНТОЛЬНО-ДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ №9

Контрольно-дисциплінарного комітету ГО «ЖРФФ» від 15 вересня 2017 року 

ПРИСУТНІ:

Голова КДК ГО «ЖРФФ» — Красько Микола

Члени КДК ГО «ЖРФФ» — Прогожук Олександр

       Легенчук Богдан 

 Слухали інформацію: 

  • 1.   Про поведінку футболіста команди ФК «Леви Крошу» с. ОліївкаАдаміцького Петра 10.09.17 на 78 хв. матчу 15-го туру Чемпіонату району ФК «Леви Крошу» с. Оліївка — ФК«Троянів» с. Троянів.

Доповідач: Красько Микола 

Обставини справи: На підставі рапорту арбітра матчу Ступакова Дмитра на 78 хв. матчу 15-го туру Першості ФК «Леви Крошу» с. Оліївка – ФК«Троянів» с. Троянів футболіст команди «Леви Крошу» Адаміцький Петро після отримання червоної картки, знаходячись на полі, показував непристойні жести на адресу арбітра матчу. 

Правові підстави для прийняття рішення:

Дослідивши документальні матеріали, обговоривши їх по суті справи, КДК ГО «ЖРФФ» дійшов висновку, що дії футболіста Адаміцького Петра з розглядуваного питання підпадають під п. 8.4. в) Регламенту проведення Чемпіонату та Першості Житомирського району з футболу 2017 року серед аматорських команд.

З урахуванням наведеного, керуючись п. 8.4. в)  Регламенту Чемпіонату та Першості Житомирського району з футболу 2017 року серед аматорських команд КДК ГО ЖРФФ, -

ВИРІШИВ:

1.1. Відсторонити футболіста команди ФК «Леви Крошу» с. Оліївка Адаміцького Петра від участі у змаганнях на 3 (три) матчі, які він повинен відбути у трьох офіційних матчах ФК «Леви Крошу» під егідою ГО «ЖРФФ» та зобов’язати перерахувати грошовий внесок в сумі 200 (двісті) грн. на рахунок ГО «ЖРФФ» (у відповідності п. 8.4. в) Регламенту Чемпіонату та Першості Житомирського району з футболу 2017 року серед аматорських команд.

1.2. У разі повторного порушення Адаміцьким Петром передбаченого п. 8.4. в) Регламенту Чемпіонату та Першості Житомирського району з футболу 2017 року серед аматорських команд, застосувати до нього санкції у максимально передбачуваній Регламентом величині.

Голова КДК ЖРФФ                                                М.О.Красько

  • Відповідно до п. 8.6 Регламенту Чемпіонату та Першості Житомирського району з футболу 2017 року серед аматорських команд – гравець, який мав дискваліфікацію і за нього не сплачено грошовий внесок, після закінчення дискваліфікації не має брати участь у матчах до того часу, поки не буде сплачено грошовий внесок.

 

Scroll To Top