РІШЕННЯ КДК №10

ГО «ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ»

КОНТОЛЬНО-ДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ №10

Контрольно-дисциплінарного комітету ГО «ЖРФФ»

від 28 вересня 2017 року

                                                                                                                                                                                                             ПРИСУТНІ:

Голова КДК ГО «ЖРФФ» — Красько Микола

Члени КДК ГО «ЖРФФ» — Прогожук Олександр

      Легенчук Богдан

 1. Слухали інформацію:

 Про поданий Протест команди «Лісник» с. Березівка (представник Меренов А.В.) голові ЖРФФ Решотці В.В.  на участь у матчі  5-го кваліфраунду  Кубку Житомирського району з футболу між командами ФК«Лісник» с. Березівка – ФК «Станішівка» с. Станішівка 24.09.17 футболіста Рафальського Віталія«Станішівка», який не мав права брати в ньому участь. 

Обставини справи:

 На підставі рапорту арбітра матчу Іванцова Ігоря голові ЖРФФ був поданий Протест команди «Лісник» на участь у матчі 5-го кваліфраунду Кубку Житомирського району з футболу ФК «Лісник»-ФК «Станішівка» 24.09.17 Рафальського Віталія «Станішівка», який був заявлений за команду «Актив» с. Слобода-Селець і приймав участь у матчах більш ранньої стадії Кубку, зокрема і в матчах 1-го кваліфраунду між командами «Актив» — «Лісник».

 Правові підстави для прийняття рішення:

Дослідивши документальні матеріали, обговоривши їх по суті справи, КДК ГО «ЖРФФ» дійшов висновку, що дії офіційних осіб команди ФК «Станішівка» з розглядуваного питання підпадають під п.п. 2.11, 8.2 д) і є) Регламенту проведення Чемпіонату та Першості Житомирського району з футболу 2017 року серед аматорських команд.

З урахуванням наведеного, керуючись п.п. 2.11, 8.2 д) і є)  Регламенту Чемпіонату та Першості Житомирського району з футболу 2017 року серед аматорських команд КДК ГО ЖРФФ, -

ВИРІШИВ:

1.1. За участь у матчі Кубку Житомирського району з футболу ФК «Лісник» — ФК «Станішівка незаявленого (неоформленого в установленому порядку) гравця команді ФК «Станішівка» с. Станішівка зарахувати поразку (-:+), команді ФК «Лісник» с. Березівка» — перемогу (+:-)  та зобов’язати ФК «Станішівка» перерахувати грошовий внесок в сумі 500 (п’ятсот) грн. на рахунок ГО «ЖРФФ» (у відповідності п.п. 2.11, 8.2 д) і є) Регламенту Чемпіонату та Першості Житомирського району з футболу 2017 року серед аматорських команд.

 2. Слухали:

 Інформацію про поданий Протест команди «Олімпік» с.с. Зарічани/Слобода-Селець/Піски голові ЖРФФ на участь незаявлених гравців у матчі  16-го туру Чемпіонату Житомирського району з футболу між командами «Дангард» с.Тетерівка – «Олімпік»с.с. Зарічани/Слобода-Селець/Піски 24.09.17. 

Обставини справи

 Факти викладені в Протесті команди «Олімпік» щодо участіне заявлених футболістів команди «Дангард» у матчі 16-го туру Чемпіонату Житомирського району з футболу між командами «Дангард» с. Тетерівка – «Олімпік» с.с. Зарічани/Слобода-Селець/Піски 24.09.17 не підтверджуються. Футболісти ФК «Дангард» внесені в рапорт арбітра відповідають заявці команди на Чемпіонат Житомирського району 2017 року.

 Правові підстави для прийняття рішення:

Дослідивши документальні матеріали справи, обговоривши їх по суті, КДК ГО «ЖРФФ» дійшов висновку, що:

в даній справі відсутні факти, які мають юридичне значення.

З урахуванням наведеного, керуючись п.п. 5.2 Регламенту Чемпіонату та Першості Житомирського району з футболу 2017 року серед аматорських команд 4.2 ст.4, 11.2 ст.11, ст. 34 ДП ЖСГО «ЖОФФ» Контрольно-дисциплінарний комітет ГО «ЖРФФ», -

ВИРІШИВ:

1.1.   Відхилити Протест команди «Олімпік» с.с. Зарічани/Слобода-Селець/Піски із-за відсутності фактів, що мають юридичне значення.

   Голова КДК ЖРФФ                                                М.О.Красько

Відповідно до п. 8.6 Регламенту Чемпіонату та Першості Житомирського району з футболу 2017 року серед аматорських команд – гравець або команда, які мали фінансові санкції і за них не сплачено грошовий внесок, не мають брати участь у матчах до того часу, поки не буде сплачено грошовий внесок.

 

Scroll To Top